Wydarzenia:

Doradztwo Zawodowe
Drodzy Uczniowie i Uczennice. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury zachęca do kontaktu ze szkolnym doradcą zawodowym. Jeżeli: - potrzebujesz wsparcia w planowaniu dalszej kariery edukacyjnej i zawodowej, - chcesz poznać swoje zasoby, mocne strony i predyspozycje, - szukasz informacji na temat potrzeb rynku pracy, jak najlepiej poszerzyć i zdobyć swoje kwalifikacje, - przydałaby Ci się pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, informacji jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. To zapraszam do kontaktu: Laura Czuhan, email czuhan@o2.pl Podpowiem Ci też gdzie szukać wsparcia i informacji w każdej interesującej Cię kwestii zawodowej i edukacyjnej.
Rekrutacja do Szkoły Branżowej I stopnia pod patronatem ECKiW OHP w Roskoszy
Od wielu lat Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wiguryw Białej Podlaskiej w ramach kształcenia młodocianych pracowników współpracuje z Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy.
Kształcenie teoretyczne realizowane jest w naszej szkole, a kształcenie praktyczne realizowane jest w formie praktycznej nauki zawodu u pracodawców na terenie Białej Podlaskiej i okolic lub w przypadku zawodu kucharz i ogrodnik w ECKiW OHP w Roskoszy. Uczestnicy OHP zawierają z pracodawcami „Umowy o pracę w celu nauki zawodu” i świadczą pracę na ich rzecz na statusie młodocianego pracownika.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia na rok szkolny 2021/2022 w Szkole Branżowej I stopnia pod patronatem Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy REKRUTACJA
1 2 3 4 5 6

Informacja dotycząca plików cookies:
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.