Doradztwo Zawodowe
Drodzy Uczniowie i Uczennice. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury zachęca do kontaktu ze szkolnym doradcą zawodowym. Jeżeli: - potrzebujesz wsparcia w planowaniu dalszej kariery edukacyjnej i zawodowej, - chcesz poznać swoje zasoby, mocne strony i predyspozycje, - szukasz informacji na temat potrzeb rynku pracy, jak najlepiej poszerzyć i zdobyć swoje kwalifikacje, - przydałaby Ci się pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, informacji jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. To zapraszam do kontaktu: Laura Czuhan, email czuhan@o2.pl Podpowiem Ci też gdzie szukać wsparcia i informacji w każdej interesującej Cię kwestii zawodowej i edukacyjnej.
Dodane: 2021-05-25, przez: Ewa Toczek