Rekrutacja do Szkoły Branżowej I stopnia pod patronatem ECKiW OHP w Roskoszy
Od wielu lat Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wiguryw Białej Podlaskiej w ramach kształcenia młodocianych pracowników współpracuje z Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy.
Kształcenie teoretyczne realizowane jest w naszej szkole, a kształcenie praktyczne realizowane jest w formie praktycznej nauki zawodu u pracodawców na terenie Białej Podlaskiej i okolic lub w przypadku zawodu kucharz i ogrodnik w ECKiW OHP w Roskoszy. Uczestnicy OHP zawierają z pracodawcami „Umowy o pracę w celu nauki zawodu” i świadczą pracę na ich rzecz na statusie młodocianego pracownika.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia na rok szkolny 2021/2022 w Szkole Branżowej I stopnia pod patronatem Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy REKRUTACJA
Dodane: 2021-04-19, przez: Ewa Toczek