Wydarzenia:

Zbiórka na rzecz zwierząt ze Schroniska "Azyl" Biała Podlaska
Z ogromną radością informujemy, że dzięki Waszej pomocy, dzisiaj udało nam się przekazać dary zebrane podczas naszej zbiórki na rzecz zwierząt ze Schroniska "Azyl" Biała Podlaska, którą zorganizowaliśmy jako jedno z działań projektu "Mosty przyjaźni na Brzeskiej" w ramach programu IOM Poland finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki. Wasze wsparcie jest nieocenione! Te małe serduszka potrzebują naszej miłości i wsparcia.Każdy z tych zwierzaków marzy o ciepłym domu i kochającej rodzinie. Wasze dary to nie tylko pomoc materialna, ale przede wszystkim nadzieja na lepsze jutro.
Zachęcamy Was do adopcji – dajcie tym czworonogom szansę na nowe, pełne miłości życie. Razem możemy zdziałać cuda! 
Fot. Angelika Zając
#MostyprzyjaźninaBrzeskiej #AdoptujNIEKUPUJ
Bialski Dzień Organizacji Pozarządowych
27 lutego z okazji Bialskiego Dnia Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miasta Biała Podlaska zorganizowano prezentację lokalnych organizacji działających na rzecz społeczności, środowiska i praw człowieka. W Białej Podlaskiej działa ich ponad 220. Wszystkim bialskim NGOsom życzymy wytrwałości i pomyślnych realizacji planów. Organizatorom Bialskiego Dnia Organizacji Pozarządowych, Prezydentowi miasta Michałowi Litwiniukowi oraz Fundacji Kreacja Magia Rąk gratulujemy dobrej organizacji tego przedsięwzięcia.
Pocztówki bożonarodzeniowe ślemy w świat z najlepszymi życzeniami!
Pocztówki bożonarodzeniowe ślemy w świat z najlepszymi życzeniami! Przybywajcie wędrowcy
Nasi reprezentanci w Młodzieżowej Radzie Miasta Biała Podlaska
Naszą społeczność szkolną w następnej kadencji 2024-2025 w Młodzieżowej Radzie Miasta Biała Podlaska będą reprezentowali Monika, Michał i Mateusz.

Gratulujemy naszej "Brygadzie eMeMeM".

Życzymy samych sukcesów i pomyślności!
Świąteczna zbiórka żywności, zorganizowana w naszej szkole
Świąteczna zbiórka żywności, zorganizowana w naszej szkole dla rodzin uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli udało nam się zgromadzić imponującą ilość produktów spożywczych.
Podczas zbiórki zebraliśmy wiele podstawowych artykułów spożywczych i przemysłowych, takich jak mąka, ryż, makaron, konserwy, olej, cukier czy środki czystości, artykuły higieniczne. Ponadto, nie brakowało również słodyczy, ciastek, owoców i innych produktów, które przyczynią się do stworzenia świątecznej atmosfery i radości wśród rodzin.
Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym wsparciem i chęcią pomocy ze strony społeczności szkolnej. Dzięki temu udało się przejść nasze wyobrażenia i cele, które postawiliśmy przed zbiórką. Wiele rodzin uczniów, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, będzie teraz miało zapewnione odpowiednie jedzenie na świąteczny okres.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu zbiórki - zarówno tym, którzy przynieśli produkty spożywcze, jak i tym, którzy podjęli się organizacji i koordynacji całej akcji. Wasze dobre serca i zaangażowanie sprawiły, że możemy wesprzeć naszych uczniów w potrzebie w tak trudnym dla nich okresie.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę. Wasza hojność i życzliwość naprawdę dokładają światła do blasku świąt Bożego Narodzenia.

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariusza wraz z opiekunami.
Sesja fotograficzna
Dzyń, dzyń, dzyń
Wjeżdżamy świątecznie.

Grafika: Wiktoria Kaczanowicz 2 TG
Integracja przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, Pocztu Sztandarowego
8 grudnia - Wyjście integracyjne na kręgle z niezastąpioną ekipą Samorządu Uczniowskiego, Pocztu Sztandarowego i Wolontariatu. Wspólnie spędziliśmy czas na torach i w ten nietypowy sposób jeszcze bardziej zacieśniliśmy nasze więzi. Zabawa była przednia, a pomysły na przyszłe akcje jeszcze lepsze. Wsparcie, śmiech i pyszna pizza - to jest recepta na niezapomnianą współpracę.
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Biała Podlaska
W dniach 19-20 grudnia 2023 r. w szkole odbędą się wybory uzupełniające do Młodzieżowa Rada Miasta Biała Podlaska. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się do czwartku – 14 grudnia 2023 r. z wypełnionymi oświadczeniami i wykazem poparcia dla kandydatów do pani Marty Bąkowskiej – opiekuna SU lub do przewodniczącego SU. Kandydatów na radnych prosimy o zapoznanie się z kalendarzem wyborczym: 12-14.12.2023 r. – Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta popartej, co najmniej 50 podpisami uczniów danej szkoły. 15.12.2023 r. – Zamknięcie list kandydatów w poszczególnych szkołach i przekazanie ich Przewodniczącemu Rady Miasta Biała Podlaska. 18.12.2023 r. – Przygotowanie lokali, spisów wyborców i opieczętowanych kart do głosowania. 19-20.12.2023 r. – Głosowanie w szkołach do 21.12.2023 r. – Sporządzenie protokołu zawierającego informacje o wynikach głosowania. do 22.12.2023 r. – Przekazanie protokołu i kart do głosowania Miejskiej Komisji Wyborczej do spraw Wyboru Młodzieżowej Rady Miasta, p. 309 Urząd Miasta Biała Podlaska.
Dokumenty do pobrania na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy Samorządu Uczniowskiego. Statut MRM Oświadczenie kandydata oraz rodzica/prawnego opiekuna Druk - wykaz osób popierających kandydata
A tymczasem 6 grudnia
Mikołajki w szkole!
Challenge dla klas - etap 2
#życzliwośćpodajdalej

W pierwszym etapie Samorząd Uczniowski otrzymał 7 listów pełnych życzliwości, przyjaźni i empatii. Klasy, które podjęły działanie w zabawie otrzymują życzliwe 5 punktów.
Następnie listy z radością przekażemy wychowawcom klas, do których zostały one zaadresowane.

Kolejnym etapem jest głosowanie!Należy zostawić pod listem, który wydał się nam najbardziej atrakcyjny, ZNAK w postaci "kciuk w górę", "serduszko" lub napisać życzliwy komentarz.Zwycięża list tej klasy, która otrzyma najwięcej polubień i komentarzy. Uwaga! Życzliwy komentarz liczymy razy 2.Głosowanie trwa do 6 grudnia 2023 r.

Do dzieła!!!
Andrzejki i Mikołajki w formie DYSKOTEKI SZKOLNEJ
Samorząd Uczniowski i SKW ZSZ nr 2 Biała Podlaska zapraszają:1 grudniagodz. 18.00 - 21.30 sala gimnastyczna, wejściówka 10 zł (organizatorzy i najbardziej zaangażowani - wstęp wolny)obowiązuje "zgoda udziału"-druki u dyżurnych lub u Krzyśka z SU zasady uczestnictwa dostępne na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. NOC FILMOWAPo dyskotece spotkanie kontynuować będą uczniowie "najbardziej zasłużeni i zaangażowani w życie szkoły" obowiązuje zgoda rodziców na udział.Liczba miejsc jest ograniczona.Na "zgody" czekamy do czwartku (30.11.).Osoby, które mają trudności z dojazdem, a chcą wziąć udział w dyskotece prosimy o kontakt z Samorządem.
CO TRACICIE NIE BĘDĄC NA NASZYM DISCO?
Wzięcie udziału w dyskotece szkolnej może przynieść wiele korzyści dla uczniów: Dyskoteka szkolna pozwala uczniom na odprężenie się i spędzenie czasu w wesołej atmosferze. Jest to doskonała okazja do integracji z kolegami i koleżankami oraz dobrej zabawy. Uczestnictwo w dyskotece szkolnej daje uczniom możliwość pracy nad umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi. Mogą nawiązywać nowe znajomości, rozmawiać z innymi uczniami i uczyć się jak zachowywać się w różnych sytuacjach społecznych. Dla niektórych uczniów stanie przed publicznością i tańczenie może być wyzwaniem. Jednak udział w dyskotece daje im okazję do przełamania swoich lęków i zwiększenia pewności siebie. Można nauczyć się tańczyć i wypowiadać publicznie, co może przełożyć się na inne sytuacje życiowe. Taniec to aktywność fizyczna, która przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Podczas dyskoteki uczniowie mogą spędzić aktywnie czas, poprawić kondycję fizyczną i poczuć się lepiej. Tańczenie to także doskonała forma rekreacji, która pozwala na odreagowanie codziennego stresu i nabrać energii. Dyskoteka szkolna jest doskonałą okazją do wzmocnienia więzi między uczniami. Podczas wspólnego zabawy i tańca mogą poczuć się bardziej zjednoczeni jako grupa. To może przyczynić się do lepszego współdziałania w klasie i lepszej atmosfery szkolnej. Dyskoteka szkolna często jest organizowana z okazji różnych wydarzeń, a Uczniowie mają okazję świętować i uczcić swoje osiągnięcia, co może sprawić im ogromną radość i satysfakcję. Podsumowując, uczestnictwo w dyskotece szkolnej przynosi wiele korzyści dla uczniów, takich jak:
relaksacja i zabawa, rozwój umiejętności społecznych, wzmacnianie pewności siebie, poprawa kondycji fizycznej, wzmocnienie więzi klasowych, celebracja osiągnięć.
Jak zostać WOLONTARIUSZEM?
Ruszyły zapisy w sztabie WOŚP Biała Podlaska.
Jak zostać WOLONTARIUSZEM? Wskazówki: Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl Jeśli masz już założone konto – zaloguj się Jeśli logujesz się po raz pierwszy – załóż konto Po zalogowaniu się lub po uzupełnieniu danych masz możliwość wyboru formy zbiórki: puszka tekturowa, e-skarbonka lub obydwie. W polu „wybierz sztab” należy wpisać „Biała Podlaska” lub "2295" i wybrać Sztab działający w Urzędzie Miasta,Sprawdź zgłoszenie, zamieść zdjęcie wg wskazań i wyślij. Niepełnoletni Wolontariusze: Rejestracji dokonują za Was rodzice. Rodzice po zalogowaniu się "dodają podopiecznego" i wypełniają jego dane. Koniec rejestracji nastąpi po wyczerpaniu miejsc.
POWODZENIA!
Szczegółowe informacje można uzyskać u Pani Marty Bąkowskiej - Szefowej Sztabu WOŚP Biała Podlaska.
Chcesz zaangażować się w finał WOŚP? Skontaktuj się z nami! e-mail: wosp.bp@onet.pl tel/sms 793 009 432 Facebook: 32. Finał WOŚP w Białej Podlaskiej
Tydzień Życzliwości na Brzeskiej trwa
Nowa akcja‼️ Challenge dla klas #życzliwośćpodajdalej Samorząd Uczniowski i Koło Wolontariatu ogłasza CHALLENGE DLA KLAS polegający na napisaniu przydzielonej klasie listu pełnego życzliwości, przyjaźni i empatii. Listy powinny zajmować obszar jednej kartki A4, być kolorowe, przystrojone wesołymi rysunkami czy grafikami. Listy w formie papierowej prosimy składać poprzez swoich wychowawców lub opiekunowi SU Pani Marcie Bąkowskiej do czwartku (30.11) Szczegółowe informacje i wykaz klas umieszczone są na tablicy ogłoszeń SU.Z życzliwymi pozdrowieniami.Organizatorzy
Tydzień Życzliwości na Brzeskiej trwa
SKRZYNKA ŻYCZLIWOŚCI
Przypominamy, że do końca tygodnia trwa akcja.

W ramach przypomnienia.

Zasady akcji:
Oderwij 1 karteczkę.Na odwrocie zapisz swoje imię i nazwisko oraz klasę.Przekaż ją uczniowi z innej klasy.Uczeń, który otrzymał karteczkę również zapisuje swoje imię, nazwisko, klasę na odwrocie karteczki.Przekazuje dalej uczniowi z innej klasy.Gdy na karteczce zapisanych będzie 3 uczniów - wrzuć karteczkę do SKRZYNKI ŻYCZLIWOŚCI (jest na stoliku dyżurnych).Za udział w akcji Samorząd Uczniowski nagrodzi wszystkich punktami.W akcji można wziąć udział tylko 1 raz.Samorząd Uczniowski i Koło Wolontariusza
XIII Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Biała Podlaska
14 listopada 2023 r. odbyła się XIII Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Biała Podlaska z udziałem Katarzyny Adamczyk (2 A), Mateusza Bosia (4 TG) i Michała Danielewicza (2 TIM). Przypominamy, że Michał Danielewicz dołączył do naszych Radnych w wyniku wyborów uzupełniających, które odbyły się w październiku br. Michał Danielewicz założył ślubowanie na Radnego Młodzieżowa Rada Miasta Biała Podlaska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
11 listopada Polska świętuje 105. rocznicę odzyskania niepodległości. 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, odrodziło się niepodległe państwo polskie. Podczas uroczystości miejskich naszą szkołę dumnie reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Mateusz Boś Magdalena Zubelewicz Patryk Hernas Dominika Kalinka Kacper Stankiewicz Jakub Steckiewicz Opiekunem niezmiennie była Pani Laura Czuhan.
Halloween Na Brzeskiej
31 października uczniowie naszej szkoły poprzebierali się za najróżniejsze przebrania.
Dwa najlepsze zostały nagrodzone słodką niespodzianką.
Gratujemy wygranym Amalii z klasy 2 TG oraz Pawłowi Bosiowi z klasy 1 TBG.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
UWAGA! UWAGA WYSOKI SĄDZIE!
Samorząd Uczniowski zaplanował rozprawę otrzęsinową dla oskarżonych klas pierwszych 8 listopada 2023, 11:30 Ława przysięgłych wyda wyrok po analizie dowodów w zakresie...
Kwesta na cmentarzu parafialnym w Białej Podlaskiej
Z radością, już kolejny rok społeczność naszej szkoły bierze udział w kweście na cmentarzu parafialnym w Białej Podlaskiej, której organizatorem jest Stowarzyszenie Koło Bialczan.
Celem zbiórki jest renowacja zabytkowych pomników i nagrobków.
Podczas dotychczasowych 16 zbiórek Koło Bialczan odnowiło wiele zabytkowych nagrobków, których renowacja przekroczyła już wartość 420 tys. zł.
W kweście - 2 listopada 2023 r. - brali udział uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Koła Wolontariusza SKW ZSZ nr 2 Biała Podlaska, Szkolnego Koła Dziennikarskiego ZSZ nr 2 - SKD wraz z opiekunem Panią Martą Bąkowską.
Uczniowie zapalili również znicze na grobach bohaterów państwowych składając im hołd i wdzięczność za walkę w obronie ojczyzny.
#SzkołaPamięta
fot. Krzysztof Jędryszka
„Ocalić od zapomnienia”
1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu wspominamy wszystkich, którzy żyli przed nami, naszych bliskich, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych. Modlimy się za nich, wspominamy, kładziemy na pomnikach stroiki i wiązanki z różnych kwiatów oraz zapalamy znicze – symbole pamięci. Są jednak miejsca, które wymagają wsparcia ze strony osób i instytucji. Wolontariusze oraz Samorząd Sczniowski Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej wzięli udział w akcji „Ocalić od zapomnienia”. Celem akcji było postawienie zniczy na opuszczonych grobowcach. Uczniowie w ramach wcześniej przeprowadzonej akcji w szkole pn. „Akcja - Znicz” zebrali znicze i rozstawili je na zaniedbanych, nieodwiedzanych mogiłach.
Organizatorzy: Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski 
Wybory uzupełniające do MRM
W dniu 26 października 2023 r. w szkole odbędą się wybory uzupełniające do Młodzieżowa Rada Miasta Biała Podlaska. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się do wtorku - 20 października 2023 r. z wypełnionymi oświadczeniami i wykazem poparcia dla kandydatów do pani Marty Bąkowskiej – opiekuna SU.
Kandydatów na radnych prosimy o zapoznanie się z kalendarzem wyborczym: 17-20.10.2023 r. - Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta popartej, co najmniej 50 podpisami uczniów danej szkoły. 20.10.2023 r. - Zamknięcie list kandydatów w poszczególnych szkołach i przekazanie ich Przewodniczącemu Rady Miasta Biała Podlaska. 23.10.2023 r. - Przygotowanie lokali, spisów wyborców i opieczętowanych kart do głosowania. 26.10.2023 r. - Głosowanie w szkołach do 27.10.2023 r. - Sporządzenie protokołu zawierającego informacje o wynikach głosowania. do 31.10.2023 r. - Przekazanie protokołu i kart do głosowania Miejskiej Komisji Wyborczej do spraw Wyboru Młodzieżowej Rady Miasta, p. 309 Urząd Miasta Biała Podlaska.
Dokumenty do pobrania na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy Samorządu Uczniowskiego.
Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024
Przedstawiamy Wam nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024!

Przewodniczący SU Krzysztof Jędryszka klasa 2 TIMZ-ca Przewodniczącego SU Mateusz Boś klasa 4 TGSekretarz SU Michał Danielewicz klasa 2 TIMGratulujemy wygranym oraz wszystkim kandydatom.

Szczegółowe wyniki dostępne są na tablicy ogłoszeń SU!
Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego 2023/2024
Do dzieła uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej. Prezentujemy kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, którzy gotowi są pracować na rzecz społeczności szkolnej w roku szkolnym 2023/2024. Wybory odbędą się w dniach 4 i 5 października. Szczegóły na tablicy ogłoszeń SU.
CZY WIESZ, ŻE DZIAŁAMY TEŻ W INNYCH MEDIACH?
Sprawdź poniżej:
Instagram: www.brzeska71.pl/igYoutube: www.brzeska71.pl/ytTiktok: www.brzeska71.pl/ttStrona WWW: www.brzeska71.pl
Nad tym wszystkim, w większości czuwa nasze Szkolne Koło Dziennikarskie.

Interesujesz się trendami, fotografią, dziennikarstwem lub social mediami?

Chciałbyś/Chciałabyś tworzyć razem z nami coś kreatywnego, wyjątkowego, niepowtarzalnego, a przede wszystkim rozwijać swoje pasje i zainteresowania?

Dołącz do nas zapisy u Pani Marty Bąkowskiej

ZSZ nr 2 - SKD - Zapraszamy!
Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego - ogłoszenie terminu.
Uczennico/Uczniu!
Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie szkoły?Masz fajne pomysły?Jesteś społecznikiem i chcesz zrobić coś nowatorskiego?Jesteś przykładem dla innych?Masz dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie?WEŹ SPRAWY SZKOŁY W SWOJE RĘCE I ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ!

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:Wypełniony formularz musisz dostarczyć opiekunom SU do dnia 27 września  – osobiście lub mailem – wzór formularza w załączniku na stronie szkoły.Do formularza dołącz obowiązkowo swoje zdjęcie, Może być drogą elektroniczną.Od 27 września - 2 października - na terenie szkoły trwa Twoja kampania wyborcza – możesz powołać swój sztab wyborczy – wszelkie działania wcześniej skonsultuj z opiekunami SU.2 października  – odbędzie się na terenie szkoły spotkanie z kandydatami.
Wybory do Zarządu SU odbędą się poprzez głosowanie w salach w dniu 4 i 5 października.
Ogłoszenie wyników wyborów 6 października 2023 r.Treści zawarte w formularzu złożonym przez kandydata, zostaną wykorzystane do prezentacji kandydatów na stronie szkoły i szkolnych mediach społecznościowych.Zapoznaj się z regulaminem i ordynacją wyborczą, które zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej szkoły.Udział w wyborach musi zatwierdzić wychowawca klasy kandydata, a w przypadku osoby niepełnoletniej - jego rodzic, bądź opiekun prawny.Zapraszamy do konsultacji – pomożemy i wesprzemy Wasze działania.

Opiekunowie Samorządu UczniowskiegoPani Marta Bąkowska i Pani Laura Czuhan

Akcja "Eko zbiórka"
Aktywne Dziewczyny z Brzeskiej organizują akcję "Eko zbiórka".Do końca miesiąca na terenie naszej zbieramy:makulaturę,baterie,nakrętki.Dołącz do akcji i weź udział w losowaniu nagrody niespodzianki! Szczegółowe informacje u Organizatorek akcji "Eko zbiórka".
PORADNIK PIERWSZOKLASISTY
Szkolny Savoire Vivre
Charytatywny Kiermasz Ciast
„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”
Pod takim hasłem odbył się Charytatywny Kiermasz Ciast zorganizowany przez wspaniałą młodzież z
Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Koła Wolontariatu -> SKW ZSZ nr 2 Biała Podlaska oraz z Aktywne Dziewczyny z Brzeskiej pod opieką pani Marty Bąkowskiej.
[...]
- "Oczywiście, że działamy! Paulina i Dawid są naszymi kolegami ze szkoły. Trzeba koniecznie pomóc" - stwierdzili uczniowie podczas zebrania.
[...]
- "Pani Katarzyno, upiekła Pani niebiańskie słodkości!" - stwierdzili kupujący...
Na co konkretnie zbieraliśmy? Oto historia rodziny:
https://www.slowopodlasia.pl/.../23895,cierpi-na-kilka...
Obecnie trwa zbiórka środków finansowych na Caritas Polska.
Aktywne zbiórki:
https://siedlce.caritas.pl/.../pomoc-dla-grzegorza-lucyka...
https://zrzutka.pl/nbcdup?utm_medium=social...
 
POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM Z BIALSKIEGO „AZYLU”
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury przyłączył się do akcji
zbierania darów na rzecz schroniska „Azyl” w Białej Podlaskiej.

Zbiórka odbędzie się na terenie szkoły, przy dyżurnych w dniach 30 maja – 15 czerwca.

A oto przykładowe rzeczy, które można ofiarować zwierzętom:
Miski, garnkiRęczniki, koce, pościel, materace, posłania (mogą być używane)Środki opatrunkoweObroże i smyczeZabawki dla szczeniakówArtykuły spożywcze (np. kasze, ryż, makaron, karma sucha i w puszkach dla psów i kotów)Za pomoc i okazanie dobrego serca serdecznie dziękujemy!

"Public Relations - droga do sukcesu"
W poniedziałek, 29 maja 2023 r., przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego oraz klasa 2 TEM pod opieką Pani Anny Pożaroszczyk mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w inspirującym wykładzie pt. "Public Relations - droga do sukcesu". Wydarzenie odbyło się w hali Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.
Gościem specjalnym na tym wykładzie był Pan Dariusz Janik - wybitny prezenter telewizyjny i radiowy, nauczyciel oraz prawnik. Jego pasja i bogate doświadczenie w dziedzinie public relations wzbudzały ogromną inspirację i motywację do dążenia do sukcesu. Można było dowiedzieć się o istotności zarządzania wizerunkiem, tworzenia pozytywnego PR-u oraz budowania trwałych relacji, które mają ogromne znaczenie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
1 2 3 4 5

Informacja dotycząca plików cookies:
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.