Andrzejki i Mikołajki w formie DYSKOTEKI SZKOLNEJ
Samorząd Uczniowski i SKW ZSZ nr 2 Biała Podlaska zapraszają:
  • 1 grudnia
  • godz. 18.00 - 21.30
  • sala gimnastyczna,
  • wejściówka 10 zł (organizatorzy i najbardziej zaangażowani - wstęp wolny)
  • obowiązuje "zgoda udziału"-druki u dyżurnych lub u Krzyśka z SU
  • zasady uczestnictwa dostępne na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.
NOC FILMOWA
Po dyskotece spotkanie kontynuować będą uczniowie "najbardziej zasłużeni i zaangażowani w życie szkoły"
  • obowiązuje zgoda rodziców na udział.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Na "zgody" czekamy do czwartku (30.11.).
Osoby, które mają trudności z dojazdem, a chcą wziąć udział w dyskotece prosimy o kontakt z Samorządem.

CO TRACICIE NIE BĘDĄC NA NASZYM DISCO?

Wzięcie udziału w dyskotece szkolnej może przynieść wiele korzyści dla uczniów:
  • Dyskoteka szkolna pozwala uczniom na odprężenie się i spędzenie czasu w wesołej atmosferze.
  • Jest to doskonała okazja do integracji z kolegami i koleżankami oraz dobrej zabawy.
  • Uczestnictwo w dyskotece szkolnej daje uczniom możliwość pracy nad umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi. Mogą nawiązywać nowe znajomości, rozmawiać z innymi uczniami i uczyć się jak zachowywać się w różnych sytuacjach społecznych.
  • Dla niektórych uczniów stanie przed publicznością i tańczenie może być wyzwaniem. Jednak udział w dyskotece daje im okazję do przełamania swoich lęków i zwiększenia pewności siebie.
  • Można nauczyć się tańczyć i wypowiadać publicznie, co może przełożyć się na inne sytuacje życiowe.
  • Taniec to aktywność fizyczna, która przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Podczas dyskoteki uczniowie mogą spędzić aktywnie czas, poprawić kondycję fizyczną i poczuć się lepiej.
  • Tańczenie to także doskonała forma rekreacji, która pozwala na odreagowanie codziennego stresu i nabrać energii.
  • Dyskoteka szkolna jest doskonałą okazją do wzmocnienia więzi między uczniami. Podczas wspólnego zabawy i tańca mogą poczuć się bardziej zjednoczeni jako grupa. To może przyczynić się do lepszego współdziałania w klasie i lepszej atmosfery szkolnej.
  • Dyskoteka szkolna często jest organizowana z okazji różnych wydarzeń, a Uczniowie mają okazję świętować i uczcić swoje osiągnięcia, co może sprawić im ogromną radość i satysfakcję.
Podsumowując, uczestnictwo w dyskotece szkolnej przynosi wiele korzyści dla uczniów, takich jak:
  • relaksacja i zabawa,
  • rozwój umiejętności społecznych,