Świąteczna zbiórka żywności, zorganizowana w naszej szkole
Świąteczna zbiórka żywności, zorganizowana w naszej szkole dla rodzin uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli udało nam się zgromadzić imponującą ilość produktów spożywczych.
Podczas zbiórki zebraliśmy wiele podstawowych artykułów spożywczych i przemysłowych, takich jak mąka, ryż, makaron, konserwy, olej, cukier czy środki czystości, artykuły higieniczne. Ponadto, nie brakowało również słodyczy, ciastek, owoców i innych produktów, które przyczynią się do stworzenia świątecznej atmosfery i radości wśród rodzin.
Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym wsparciem i chęcią pomocy ze strony społeczności szkolnej. Dzięki temu udało się przejść nasze wyobrażenia i cele, które postawiliśmy przed zbiórką. Wiele rodzin uczniów, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, będzie teraz miało zapewnione odpowiednie jedzenie na świąteczny okres.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu zbiórki - zarówno tym, którzy przynieśli produkty spożywcze, jak i tym, którzy podjęli się organizacji i koordynacji całej akcji. Wasze dobre serca i zaangażowanie sprawiły, że możemy wesprzeć naszych uczniów w potrzebie w tak trudnym dla nich okresie.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę. Wasza hojność i życzliwość naprawdę dokładają światła do blasku świąt Bożego Narodzenia.

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariusza wraz z opiekunami.
Dodane: 2023-12-22, przez: Ewa Toczek