Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego - ogłoszenie terminu.
Uczennico/Uczniu!
  • Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie szkoły?
  • Masz fajne pomysły?
  • Jesteś społecznikiem i chcesz zrobić coś nowatorskiego?
  • Jesteś przykładem dla innych?
  • Masz dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie?
WEŹ SPRAWY SZKOŁY W SWOJE RĘCE I ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ!

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:
  1. Wypełniony formularz musisz dostarczyć opiekunom SU do dnia 27 września  – osobiście lub mailem – wzór formularza w załączniku na stronie szkoły.
  2. Do formularza dołącz obowiązkowo swoje zdjęcie, Może być drogą elektroniczną.
  3. Od 27 września - 2 października - na terenie szkoły trwa Twoja kampania wyborcza – możesz powołać swój sztab wyborczy – wszelkie działania wcześniej skonsultuj z opiekunami SU.
  4. 2 października  – odbędzie się na terenie szkoły spotkanie z kandydatami.
  5. Wybory do Zarządu SU odbędą się poprzez głosowanie w salach w dniu 4 i 5 października.
  6. Ogłoszenie wyników wyborów 6 października 2023 r.
  7. Treści zawarte w formularzu złożonym przez kandydata, zostaną wykorzystane do prezentacji kandydatów na stronie szkoły i szkolnych mediach społecznościowych.
  8. Zapoznaj się z regulaminem i ordynacją wyborczą, które zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej szkoły.
  9. Udział w wyborach musi zatwierdzić wychowawca klasy kandydata, a w przypadku osoby niepełnoletniej - jego rodzic, bądź opiekun prawny.
Zapraszamy do konsultacji – pomożemy i wesprzemy Wasze działania.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Pani Marta Bąkowska i Pani Laura Czuhan