Kursy spawania

Kursy spawania metodą MAG i TIG blach i rur ze stali ferrytycznych spoinami pachwinowymi.

Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia, po których przyswojeniu uczestnik kursu uzyskuje uprawnienia do wykonywania spoin pachwinowych blach i rur ze stali ferrytycznych metodą MAG (135) i TIG (141) zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualnymi normami dotyczącymi przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych spawaczy.

Wymagania dla uczestników szkolenia:
Kandydaci ze względu na Rozporządzenie Ministra Gospodarki z 14 kwietnia 2000 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach spawalniczych jak również przepisów szczegółowych dotyczących kwalifikacji zawodowych powinni spełniać następujące warunki:
- mieć ukończone 18 lat
- wykształcenie co najmniej podstawowe
- zaświadczenie lekarskie wydane przez lekarza medycyny pracy, stwierdzające przydatność do pracy w zawodzie spawacza

Po zdaniu egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej absolwent otrzymuje świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza oraz Książkę Spawacza

Ceny konkurencyjne.

Posiadamy dobrze wyposażoną bazę szkoleniową i wykwalifikowaną kadrę.

Wstępne zgłoszenie na kurs proszę wysyłać na adres szkoły: zsz2bp@o2.pl

Szczegółowe informacje o kursie.