E- podręczniki szansą na rozwój szkolnictwa zawodowego

Nasza szkoła od 18 września 2013r. do końca roku szkolnego 2015 bierze udział w projekcie:
„E-podręczniki szansą na rozwój szkolnictwa zawodowego w województwie lubelskim” pod patronatem Wschodniego Klubu Techniki i Racjonalizacji.
Uczniowie klas technikum budowlanego i nauczyciele po zalogowaniu się na stronę www.edukacjacyfrowa.pl mają możliwość korzystania z e-podręczników, które bardzo ułatwiają naukę oraz pomagają w lepszym zrozumieniu branży budowlanej.
Dzięki temu szkoła pozyskała tablicę interaktywną, rzutnik i laptop (notebooka) do dyspozycji nauczycieli i uczniów szkoły.