Nagrody zostały wręczone tegorocznym absolwentom szkoły branżowej I stopnia w za
17 czerwca 2021 roku dyrektor dr Karol Sudewicz Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy w asyście kierownika internatu Krzysztofa Semeniuka wręczył nagrody tegorocznym absolwentom szkoły branżowej I stopnia.
Z naszej szkoły nagrody rzeczowe otrzymało 8 uczniów (młodocianych pracowników) kształcących się w zawodzie kucharz.
Uczennice za klasy 3 BA: Amelia Bagłaj, Aishat Khakimova, Adrianna Turska otrzymały komplet sztućców.
Natomiast uczniowie z klasy 3 BA: Jakub Kraśniewski, Sebastian Daniluk oraz uczniowie z klasy 3 BW: Bartłomiej Jóźwiak, Michał Turyk i Damian Weśniuk otrzymali zestawy noży.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach zawodowych.
Dodane: 2021-06-18, przez: Ewa Toczek