Wyróżnienia uczniów z klas branżowych I stopnia w konkursach ogólnopolskich
W maju uczniowie klas branżowych I stopnia w ramach współpracy z ECKiW OHP w Roskoszy brali udział w konkursach zorganizowanych przez Komendę Główną Ochotniczych Hufców Pracy. Dawid Romaniuk z klasy 3 BW (zawód monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie) otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Fotograficzny pt. „Moja Majowa Jutrzenka”. Amelia Bagłaj z klasy 3 BA (zawód kucharz) została wyróżniona za sformułowanie odpowiedzi na pytanie: „Czego uczy mnie Witold Pilecki?” w Ogólnopolskim konkursie pt. „Witold Pilecki. Bohater Niezwyciężony”. Uczniowie za wyróżnienie w ogólnopolskich konkursach otrzymają nagrody rzeczowe o wartości 300 zł. Gratulujemy Amelce i Dawidowi.
Dodane: 2021-06-18, przez: Ewa Toczek