Czerwiec miesiącem Integracji
W naszej szkole DZIEń INTEGRACJI, PROFILAKTYKI I REKREACJI organizowany jest od 11 lat. Tworząc klasy integracyjne codziennie mamy okazję stawiać się lepszymi ludźmi, rozwijając empatię i zrozumienie dla ograniczeń i słabości. Dlatego też od 11 lat towarzyszy nam aura przepełniona tolerancją i wyrozumiałością. XI Dzień INTEGRACJI jest przede wszystkim dniem szacunku, przyjaźni do drugiego człowieka, o czym przypomniała podczas krótkiej części oficjalnej wicedyrektor szkoły – pani Alicja Ocimek. Nie omieszkała również złożyć życzeń wszystkim uczniom z okazji Dnia Dziecka. Witając gości z Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy rozpoczęliśmy muzyczną podróż z DJ`e Damisem. W tym roku, ze względu na mimo obostrzeniom pandemicznym impreza nie ustępowała poprzednim zainteresowaniem i aktywnością uczniów. Zespół kształcenia integracyjnego wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zaproponował dla wszystkich klas naszej szkoły działania, które w tym roku przebiegały pod hasłem STACJA-AKCJA-INTEGRACJA.
Dodane: 2021-06-08, przez: Ewa Toczek