Klasy 3BA i 3BW na spotkaniu integracyjnym w ECKiW OHP w Roskoszy
Piękna pogoda, smakowity bigos oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku to atrakcje, które czekały na naszych uczniów w poniedziałek 7 czerwca 2021 r.
Po raz kolejny uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia Nr 2 wraz z wychowawcami mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu sfinansowanym przez Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy.

Wychowawcy klas Pani Ewa Toczek i Pan Tadeusz Michalczuk oraz uczniowie klas 3 BW i 3 BA składają serdeczne podziękowania Pani Oldze Dawidziuk wychowawcy z ramienia ECKiW OHP za zorganizowanie wyjazdu integracyjnego, opiekę nad młodocianymi pracownikami i stałą współpracę z naszą szkołą.
Dodane: 2021-06-07, przez: Ewa Toczek