Kształcenie integracyjne w ZSZ Nr 2 Biała Podlaska - film
Drodzy ósmoklasiści, Szanowni Rodzice ósmoklasistów!
Przed Wami czas wyboru szkoły. Chcielibyśmy zaprosić Was do wstąpienia w szeregi społeczności szkoły z wieloletnią tradycją. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu promującego klasy integracyjne w Szkole Branżowej I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej oraz filmu Akcja Rekrutacja - Jak korzystać z systemu naboru elektronicznego?.

Rozwiejemy Wasze wahania i odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Dzwońcie, pytajcie, dołączcie do naszej szkoły.

Więcej informacji na temat kierunków kształcenia i zasad rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA.

Dodane: 2021-05-20, przez: Ewa Toczek