ślubowanie klasy 1 A i 1 B
Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 powiększyła się w obecnym roku szkolnym o kolejne dwie pierwsze klasy Szkoły Branżowej I stopnia. Prawdziwymi uczniami „ZSZ Nr 2” pierwszoklasiści stali się 25 września 2020 roku, kiedy to uroczyście złożyli ślubowanie godnego reprezentowania szkoły i sumiennej nauki. Uroczystość miała podniosły charakter. Poprzedzona została odśpiewaniem hymnu szkoły. świadkami składanych przyrzeczeń były Klasy pierwsze Technikum Nr 2, a także Grono pedagogiczne, Dyrekcja szkoły. 25 września, to także dzień, w którym szkoła świętowała Dzień Patrona Szkoły – Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury. Dopełnieniem uroczystości był program, który zaprezentował krótko historię naszej szkoły i dokonania patronów. Klasa 1A i 1B wraz z wychowawcami Panią Bożeną Staniszewską i Martą Bąkowską uczestniczyli także w spotkaniu integracyjnym, którego inicjatorem było Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy.
Dodane: 2020-09-28, przez: Ewa Toczek