Jan Paweł II oczami uczniów - film
Dołączając do światowego projektu Dar na stulecie urodzin Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły, uczestnicząc w lekcji katechezy przygotowali prace dotyczące osoby św. Jana Pawła: prace artystyczne w różnej formie np. kartki z życzeniami urodzinowymi dla Jana Pawła II., fotografie, filmy, prezentacje multimedialne, utwory muzyczne, dzieła literackie, prace plastyczne itp. Film prezentuje nasze DARY na setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły, które zgodnie z założeniem projektu będą trwały cały 2020 rok. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części poświęconej naszym działaniom.
Dodane: 2020-05-31, przez: Ewa Toczek