KONRAD OWCZAREK (4 TIC) WYGRAŁ INDEKS FILOLOGII ANGIELSKIEJ W KONKURSIE "GR
Filologia angielska informuje, że w trakcie Dni Otwartych PSW. 13 marca 2019 o godz. 9.00 odbyła się IX edycja Konkursu Języka Angielskiego "GRA O INDEKS". W konkursie wzięło udział 81 uczniów klas ponadgimnazjalnych z 9 szkół z Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego oraz Łosic. Po konkursie odbyły się również warsztaty tłumaczeniowe pt. Voice-over. Przewidziane regulaminem nagrody główne (tj. 3 indeksy na Filologię Angielską PSW w Białej Podlaskiej oraz nagrody rzeczowe) zostały wręczone laureatom tego samego dnia przez Prorektora dr inż. Agnieszkę Smarzewską oraz Dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych prof. nadzw. dr hab. Marcina Weinera. Przyznano też nagrodę wyróżnienia za 4 wynik w konkursie.
    LAUREACI: 1.Weronika Syliwoniuk (I LO w Białej Podlaskiej) 2. Maksymilian Turuk ( KLO w Białej Podlaskiej) 3. Konrad Owczarek (ZSZ Nr 2 w Białej Podlaskiej)
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESóW! JESTEśMY BARDZO DUMNI Z SUKCESU NASZEGO UCZNIA!
Dodane: 2019-03-15, przez: Ewa Toczek