Dzień Edukacji Narodowej
„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny". (Cz. Miłosz) W podziękowaniu za cierpliwość i wskazywanie właściwej drogi, z życzeniami wielu sukcesów zawodowych, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania…
Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. W tym dniu świętujemy rocznicę powstanie Komisji Edukacji Narodowej. W tym dniu wyróżnienia i nagrody w podziękowaniu za swą pracę otrzymują nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. W naszej szkole podczas uroczystej akademii, która odbyła się 12 października, nagrody Dyrektora Szkoły Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 otrzymało 11 nauczycieli oraz 4 pracowników administracji i obsługi. Uczniowie wyróżnieni za wysokie osiągnięcia w nauce oraz osiągnięcia sportowe otrzymali pieniężne Nagrody Dyrektora Szkoły ufundowane przez Radę Rodziców.
    Nagrody przyznane uczniom na wyniki w nauce:
  • Trocewicz Adam – 4 TS2
  • Marciniak Kacper – 3 TMS
  • Bańkowski Michał – 4 TES
  • Ustymowicz Dawid – 3 TBI
  • Dorosz Dominika – 2 TBE
  • Nagrodę przyznaną za osiągnięcia sportowe otrzymał:
  • Borodziuk Mateusz – 3 TBI
Życzenia w formie słowno-muzycznej przygotowali uczniowie kl. 2 TBE, 1 TBE, 1 TMS i 1 BW przy współpracy ze studiem nagłośnieniowym, pod opieką pani Magdaleny Najdyhor i pani Anny Jeleń.
Dodane: 2018-10-15, przez: Ewa Toczek