IX DZIEń INTEGRACJI, PROFILAKTYKI I RERKRACJI
21 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się IX Dzień Profilaktyki, Integracji i Rekreacji. Dyrektor szkoły Pan Ryszard Dołęga powitał wszystkich zebranych na sali, a następnie podkreślił jak ważne jest kształcenie integracyjne na poziomie ponadgimnazjalnym, które w naszej szkole jest realizowane już od września 2009 roku. Już po raz dziewiąty świętujemy w naszej szkole Dzień Integracji, Profilaktyki i Rekreacji wraz z przybyłymi na tą imprezę gośćmi. W tym roku zaszczycili nas swoją obecnością: - Pani Beata Małgorzata Kania Prezes Zarządu Bialskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” wraz z delegacją stowarzyszenia, - uczniowie klas integracyjnych z Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej wraz z opiekunami. Głównym celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia w oparciu o integrację i tolerancję, a także profilaktyka w zakresie przeciwdziałania uzależnienia od narkotyków, alkoholu i gier komputerowych. IX Dzień Profilaktyki, Integracji i Rekreacji prowadził Tomasz Kopaczuk uczeń klasy 1 TT. Dziękujemy wszystkim z przybycie i wspólna zabawę. Już dziś zapraszamy ponownie za rok.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z IX Dnia Integracji, Profilaktyki i Rekreacji przygotowanej przez szkolną telewizję BRZESKA TV.

Dodane: 2018-04-04, przez: Ewa Toczek