Gimnazjaliści z PG nr 4 z wizytą w naszej szkole
Wycieczki zawodoznawcze mogą przyczynić się do wskazania ścieżki wyboru kolejnego etapu kształcenia. 14 grudnia 2017 r. odwiedzili naszą szkołę uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej. Głównym celem tego spotkania było wskazanie uczniom związku między własnymi predyspozycjami psychofizycznymi a wyborem przyszłego zawodu. Tym razem młodzież zwiedziła pracownię budowlaną, mechatroniki, odnawialnych źródeł energii, grafiki i poligrafii cyfrowej. Zajęcia w pracowniach zostały przygotowane przez nauczycieli zawodów: panią Ewa Wilk, pana Sławomira Anklewicza, pana Sylwestra Kłuska oraz pana Romana Szymczuka. Gimnazjaliści mieli okazję zwiedzić pracownie specjalistyczne i pogłębić swoją wiedzę na temat specyfiki wybranych zawodów. Uczniowie klasy 3 TIC Łukasz Maksymiuk, Szymon Pawluczuk, Bartosz Żuk, Rafał Chwesiuk, Hubert Juszczuk i Kacper Kasjaniuk oprowadzali gości po naszej szkole oraz przygotowali fotorelację z tej wizyty. Opiekun młodzieży gimnazjalnej pani Agnieszka Cholewińska Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego zdarzenia.
Dodane: 2017-12-15, przez: Ewa Toczek