Nagrodzeni przez Dyrektora ECKiW OHP w Roskoszy
22 czerwca 2017 r. Pan Karol Sudewicz Dyrektor ECKiW OHP w Roskoszy nagrodził naszych uczniów z klas wielozawodowych. uczestników wyróżniających się w nauce, na zajęciach praktycznych, wzorową postawą, osiągnięciami w konkursach zawodowych oraz reprezentujących naszą jednostkę w rywalizacji sportowej i kulturalnej Nagrody rzeczowe otrzymali Kamila Sobieszek uczennica klasy 3 W i Klaudia Marczuk uczennica klasy 2 W - zawód kucharz oraz Dariusz Hurbańczuk uczeń klasy 2 W - zawód elektromechanik pojazdów samochodowych. Nagrodzeni to uczniowie wyróżniających się wynikami w nauce i na zajęciach praktycznych oraz wzorową postawą. Więcej informacji na stronie internetowej Zakończenie roku szkoleniowego 2016/2017 w ECKiW OHP Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane: 2017-06-22, przez: Ewa Toczek