Dzień Sportu i Rekreacji
W środę 05.06.2024 roku nauczyciele wychowania fizycznego w składzie:
- Dorota Kubicka,
- Grażyna Zawadzka,
- Małgorzata Winiarczuk,
- Tadeusz Michalczuk,
- Jacek Szyc
zorganizowali w naszej szkole Dzień Sportu i Rekreacji.
Inauguracją zmagań sportowych był mecz w piłkę siatkową rozegrany między Mistrzami Szkoły - klasą 4 TM a drużyną „Reszty Świata”. Rozgrywka zakończyła się wynikiem 3:2, sukces odniosła drużyna „Reszty Świata”.

Zwycięzcy turnieju - Drużyna "Reszty Świata" w składzie: Guz Szymon, Rogalski Kamil, Romaniuk Dawid, Terebelski Wiktor, Niczyporuk Paweł, Wiśniewski Bartosz, Kuznecov Ruwim.
Mistrzowie Szkoły Klasa - 4 TM zajęła II miejsce w składzie: Raczyński Szymon, Oleszczuk Igor, Młyński Igor, Sala Marcel, Paszkiewicz Krzysztof, Twarowski Filip.

Następnie młodzież brała udział w konkurencjach:
- rzut do kosza,
- strzał na bramkę,
- podciąganie na drążku,
- rzut do tarczy (DART).
138 uczniów brało udział i zdobywało punkty w kolejnych konkurencjach. Uczniowie za udział w zawodach otrzymali słodkie przekąski, a najlepsi - nagrody rzeczowe.

Zwycięzcy:
I miejsce Szymon Zadziorski z klasy 2 B - 220 pkt.
II miejsce Krystian Dymowski z klasy 1 TIM - 192 pkt.
III miejsce Leon Paszkiewicz z klasy 3 TS - 166 pkt.

W kategorii dziewcząt:
Faustyna Kaliszuk z klasy 2 A - 132 pkt.
Dodane: 2024-06-06, przez: Ewa Toczek