Wydarzenie:

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Złoto Topoli”
Gminna Biblioteka Publiczna im. Kajetana Kraszewskiego w Wisznicach ogłasza Wisznicki Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Złoto Topoli” pod patronatem Wójta Gminy Wisznice.

Celem Konkursu jest pobudzenie wrażliwości literackiej, promocja twórczości poetyckiej, popularyzacja jej poprzez prezentacje dorobku twórców, wzmacnianie pozycji poezji w ogólnym odbiorze społecznym.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie trzech niepublikowanych i nienagradzanych, do momentu przesłania na ten konkurs, wierszy na adres: 
Gminna Biblioteka Publiczna im. Kajetana Kraszewskiego w Wisznicach
Wygoda 10a
21-580 Wisznice
z dopiskiem na kopercie „O Złoto Topoli” w terminie do 15.07.2024 r. 

Każdy uczestnik powinien nadesłać jeden zestaw, na który składać się będą 3 utwory. Zestaw należy nadesłać w trzech kopiach. Każdy zestaw utworów powinien być oznaczony godłem słownym (inaczej - pseudonimem).

Organizator ogłosi wyniki konkursu „O Złoto Topoli” nie później niż do dnia 10.09.2024 r. Nagrodzeni zostaną o tym poinformowani odpowiednim pismem wysłanym na adres email oraz na profilu facebookowym Biblioteki https://www.facebook.com/bibliotekawisznice

Więcej informacji w załącznikach .
Dodane: 2024-06-03, przez: Ewa Toczek

Informacja dotycząca plików cookies:
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.