XI edycja Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym
Zapraszamy do uczestnictwa w XI edycji Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Celem inicjatywy jest wzrost świadomości dotyczącej zaburzeń psychicznych, poszerzenie wiedzy w zakresie szeroko pojętego zdrowia psychicznego, radzenia sobie z kryzysem psychicznym oraz realizacja założeń Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.

Olimpiada składa się z trzech etapów: szkolnym, powiatowym (miejskim) i regionalnym w okresie od czerwca do października 2024 r.

Zgłoszenie szkoły należy przesłać do 20 maja 2024 r. na adres: Powiatowy Zespół Oświatowy w Łukowie (ul. Wyszyńskiego 41, 21-400 Łuków) lub elektronicznie na adres: malgorzata.gluchowska@pzo.lukow.pl

Osobą koordynującą organizację XI edycji Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym jest Pani Małgorzata Głuchowska tel. 25 644 07 95 wew. 210.
Dodane: 2024-05-13, przez: Ewa Toczek