Spotkanie z uczniami klas ósmych w SP nr 5 w Białej Podlaskiej
25 kwietnia 2024 roku Pani Alicja Ocimek i Pani Ewa Toczek miały zaszczyt przedstawić ofertę edukacyjną naszej szkoły w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Białej Podlaskiej. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kończący klasę ósmą, którzy stoją przed pierwszą ważniejszą decyzją w swoim życiu, czym jest wybór przyszłej szkoły. Podczas spotkania zaprezentowane zostały kierunki kształcenia w technikum i szkole branżowej I stopnia, omówiono również jak wygląda nauka w klasach integracyjnych na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Po spotkaniu uczniowie mogli zadać pytania dotyczące rekrutacji.
Dziękujemy Pani Magdalenie Miczko za zorganizowanie spotkania.

Dodane: 2024-04-25, przez: Ewa Toczek