Konkurs "Zdrowie? Ogarniam TO!"
Ministerstwo Zdrowia w ramach kampanii społecznej Planuję Długie Życie, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej zaprasza uczniów do udziału w konkursie "Zdrowie? Ogarniam TO!"
Konkurs kierowany jest do wszystkich uczniów klas 7-8 oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Tematem Konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i jego pozytywnego wpływu na funkcjonowanie organizmu i stan zdrowia.
„Zdrowa dieta, aktywność fizyczna, unikanie używek to klucze do długiego życia!
Pokażcie co należy zrobić, aby właściwie dbać o zdrowie od najmłodszych lat.”

Drodzy, kreatywni uczniowie, ten konkurs jest dla Was, przedstawcie swoją wizję zdrowego stylu życia w formie:
  • komiksu,
  • piosenki z teledyskiem
  • lub krótkiego filmu.
Prace konkursowe należy przesłać na adres mailowy Organizatora – promocja@mz.gov.pl, w tytule maila „Konkurs „Zdrowie? Ogarniam TO!”. W przypadku Komiksu możliwe jest przesłanie Pracy Konkursowej pocztą tradycyjną na adres „Biuro Komunikacji” Ministerstwo Zdrowia ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs Zdrowie? Ogarniam TO!”, do dnia 30 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy

Szczegóły znajdziecie na stronie kampanii: www.planujedlugiezycie.pl/zdrowieogarniamto

Dodane: 2024-04-11, przez: Ewa Toczek