Licealiada – koszykówka chłopców
W dniu 27 marca 2024 r. w IV LO Biała Podlaska odbyły się zawody sportowe w ramach Licealiady - Koszykówka Chłopców.
Do zawodów zgłosiło się 6 bialskich szkół. Zawodnicy naszej szkoły grali w grupie z ZSZ Nr 1 wygrywając 33:18 oraz z I L.O. ulegając 43:67.
Dzięki wygranej 54:25 z II L.O. im. E. Plater reprezentanci naszej szkoły wywalczyli III miejsce w mieście.

W skład drużyny weszli: /stoją od lewej/ p. Jacek Szyc /n-el wf/, Krystian Władyczuk, Daniel Pożarowszczyk, Kacper Pietruk i Franciszek Pożarowszczyk oraz /w przysiadzie od lewej/ Jakub Kowieski, Patryk Zub, Mateusz Mieńko-Barczyński, Jakub Łuć oraz Adam Daciuk /brak ucznia na zdjęciu/.

GRATULUJEMY!!!

Dodane: 2024-04-05, przez: Ewa Toczek