Spotkanie z przedstawicielami firmy STRABAG Polska
2 marca 2024 r. W ramach Doradztwa Zawodowego naszą szkołę odwiedziła firma budowlana STRABAG Polska, budująca m.in. odcinek drogi ekspresowej.
Panowie z siedziby firmy w Międzyrzecu Podlaskim, przeprowadzili ciekawą prelekcję dedykowaną uczniom klas: 3 B, 5 TG, 5 TMS i 5 TEI.
Podczas prezentacji, umilonej słodkim poczęstunkiem, udowodniono, iż warto związać swoją przyszłą ścieżkę zawodową z firmą budowlaną (zatrudniającą obecnie ponad 6000 osób), która oprócz dobrych zarobków, niesie za sobą możliwość pracy w stabilnym zespole, dając możliwość rozwoju osobistego i awansu, zarówno absolwentom szkoły branżowej, technikum, jak i po studiach kierunkowych.
Dodane: 2024-03-14, przez: Ewa Toczek