Zaproszenie Dzień Otwarty Politechnika Lubelska
Szanowni Państwo,

14 marca 2024 roku o godzinie 10.00 Politechnika Lubelska otwiera szeroko wszystkie swoje drzwi dla Państwa uczniów i nauczycieli.
Będzie to doskonała okazja do tego, aby uczniowie mogli zapoznać się z ofertą kształcenia naszej uczelni. Będą mieli możliwość zobaczenia na żywo jak wygląda nasze miasteczko akademickie i poczuć studencki klimat.

Politechnika Lubelska to miejsce, które oferuje nieskończenie wiele możliwości, stąd tegoroczne Drzwi Otwarte zostały połączone z Międzynarodowym Dniem Liczby Pi (π).
W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji, które zostały podzielone na dwie części.

I część - ogólna godzina: 10.00
miejsce: Wschodnie Innowacyjne Centrum Architektury
              Wydział Budownictwa i Architektury
Uroczyste otwarcie oraz spotkanie z władzami uczelni - "Inżynier to brzmi poważnie :)"
Ponadto możliwość spotkania się m.in. z przedstawicielami organizacji studenckich, sekcji sportowych i jednostek ogólnouczelnianych, takich jak: Biuro Karier, Biuro Kształcenia Międzynarodowego czy Biuro Spraw Studenckich.
Pracownicy Studium Języków Obcych przygotowali konkurs z nagrodami w postaci bezpłatnych voucherów na międzynarodowy egzamin LanguageCert International ESOL na wybranym poziomie zaawansowania.

II część - wydziałowa  godzina: 10.30
miejsce:
- Wydział Mechaniczny
- Wydział Elektrotechniki i Informatyki
- Wydział Budownictwa i Architektury
- Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej
- Wydział Zarządzania
- Wydział Inżynierii Środowiska
Młodzież razem z naszymi studentami uda się na wydziały, gdzie pracownicy zaprezentują specjalne programy i warsztaty dla uczestników naszego wydarzenia.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączonych programach.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia w naszych mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy publikować ciekawostki i wszelkie aktualności oraz strony internetowej www.pollub.pl
Dla grup zorganizowanych spoza Lublina przewidujemy parking na terenie kampusu PL (konieczne zgłoszenie przed przyjazdem, tel: 81 538 47 21, e-mail:promocja@pollub.pl ).

Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas licznie podczas tegorocznych Drzwi Otwartych Politechniki Lubelskiej.
Do zobaczenia na kampusie!

Zespół Centrum Promocji i Informacji Politechniki Lubelskiej
www.pollub.pl