Eliminacje do okręgowej XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
W  dniu 02.03.2024 ( sobota) uczniowie w zawodzie technik budownictwa z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury z Białej Podlaskiej wzięli udział w eliminacjach okręgowych XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanej. W Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji w Lublinie w rywalizacji wzięli udział uczniowie dziewięciu szkół regionu lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy drugiej Wiktor Głowacki i Bartosz Ignatiuk pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych budowlanych Pana Zenona Bahonko. Od lat technicy budownictwa z "Brzeskiej" znajdują się w gronie szkół olimpijskich.
Dodane: 2024-03-02, przez: Ewa Toczek