Graficy z 1 TBG dążą drogą grudniowych wystaw
Graficy z 1 TBG dążą drogą grudniowych wystaw, których organizatorami są Galeria Podlaska i BCK24 - Bialskie Centrum Kultury Galeria Pierwsze Piętro.

Niesamowite wrażenie zrobiła na uczniach Wystawa Bialskiego Środowiska Plastycznego TRANSGRESJE, której zadaniem było zwrócenie uwagi na globalne problemy świata. Niewątpliwie uwagę zwróciło dzieło Pana Patryka Pykacza "Bloody Summer", który osobiście zinterpretował przesłanie "czerwonego krzesła".

Wystawa fotografii Jarka Domańskiego pt. "Bialskie Skrzydła" z uwagi na temat jest bliski naszej szkole. Oprócz technice fotografii zwróciliśmy uwagę na skład tekstu i ilustracji na wystawowych planszach, który w szerszym zakresie zostanie omówiony na lekcji "Projektowanie materiałów graficznych do druku i publikacji".

Koordynatorem wyjścia była Pani Marta Bąkowska.
Dodane: 2023-12-18, przez: Ewa Toczek