Targi przedsiębiorczości w Szkole Podstawowej nr 5
14 grudnia 2023 r. Pani Izabela Kopryk, Pani Ewa Toczek, Pan Roman Szymczuk wraz z uczniem klasy 5 TEI Michałem Mikinnikiem przedstawili ofertę naszej szkoły na Targach Przedsiębiorczości w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Białej Podlaskiej. Podczas targów prezentowali się lokalni pracodawcy oraz przedstawiciele bialskich szkół zawodowych. Na spotkanie przybyli uczniowie klas VII i VIII oraz ich opiekunowie, którzy z zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania dotyczące wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej w szkole ponadpodstawowej.
Dodane: 2023-12-17, przez: Ewa Toczek