MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
W dniach 04-08 grudnia 2023 r. został rozegrany Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej, który miał rangę Mistrzostw Szkoły.
W tym roku do rozgrywek zgłosiła się rekordowa liczba reprezentacji klasowych.
W turnieju wzięło udział 21 siedmioosobowych drużyn z poszczególnych klas, czyli ponad 150 uczniów. W pierwszej fazie mistrzostw w wyniku losowania reprezentacje klasowe zostały podzielone na 5 grup eliminacyjnych. W grupach grano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup eliminacyjnych utworzyli grupę finałową składającą się z 5 zespołów. W grupie finałowej również grano systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu w sumie 46 meczów można było wyłonić Mistrza Szkoły w Halowej Piłce Nożnej na rok szkolny 2023/2024.

Mistrzem Szkoły została klasa 2 TBU grająca w składzie:
  • Antoni Zieniuk,
  • Tomasz Myć,
  • Kacper Pieniak,
  • Maciej Michaluk,
  • Paweł Niczyporuk,
  • Maksymilian Starużyk,
  • Wiktor Woszczak,
  • Adam Duda,
  • Kamil Rogalski,
  • Jakub Kowalczyk.
Wicemistrzem Szkoły została klasa 3 TS, III - miejsce zajęła klasa 3 TEM, IV – miejsce klasa 2 TS i V – miejsce klasa 4 TS.
Gratulacje dla zwycięzców oraz podziękowania wszystkim grającym za godne reprezentowanie swoich klas i grę fair play podczas turnieju.
Dodane: 2023-12-12, przez: Ewa Toczek