Uczniowie z klas o profilu Technik grafiki i poligrafii cyfrowej uczestniczyli w
16 listopada nasi uczniowie z klas o profilu Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, już po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej.
Tym razem takie warsztaty miała klasa 2 TG oraz członkowie ZSZ nr 2 - SKD. Oprócz części teoretycznej, uczniowie wykonali własnoręcznie projekt zakładki do książki, a w drukarni uczestniczyli w całym procesie druku.
Zajęcia były okazją do poznania wydawanych przez MBP publikacji, ale też rozmów o przyszłości w tym zawodzie, o znaczeniu współpracy z klientem i tym, jak ważne jest podążanie za pasją i marzeniami.
Opiekunem wyjścia była Pani Marta Bąkowska.
Warsztaty poprowadzili Pani Edyta Tyszkiewicz, Pan Robert Soldat oraz Pan Stanisław Bogusz.

Dodane: 2023-11-22, przez: Ewa Toczek