Rozdanie nagród Quiz z języka angielskiego na Dzień Technika
W dniu 21 listopada 2023 r. w Naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców Quizu z języka angielskiego zawodowego dla klas 8-ych zorganizowanego w związku z VIII Dniem Technika.

Zwycięzcą Quizu została Wiktoria Kuszneruk ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Lotników Podlasia,
drugie miejsce zajął Stanisław Zawisza ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza a trzecie Dawid Daniluk ze Szkoły Podstawowej nr 6.

Po odebraniu nagród laureaci wzięli udział w warsztatach poligraficznych przeprowadzonych przez Panią Martę Bąkowską.

Gratulacje zwycięzcom i podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w Quizie.

Quiz przygotowali i przeprowadzili Pan Łukasz Szubarczyk i Pani Izabela Włodarska.

Dziękujemy Paniom Ewie Kimickiej oraz Bożenie Piotrowskiej za pomoc przy organizacji Quizu.
Dodane: 2023-11-24, przez: Ewa Toczek