Wydarzenie:

PASJONACI MOTORYZACJI Z BRZESKIEJ NA WARSAW MOTOR SHOW 2023
W dniach od 13 do 15 października 2023 leżący pod Warszawą Nadarzyn stał się motoryzacyjną stolicą Polski niczym wiosną Poznań. Znajdujące się przy samej trasie S8 hale Ptak Warsaw Expo są doskonałym miejscem na organizację tego typu imprez. Historia targów w Warszawie nie jest jednak zbyt długa i liczy raptem kilka edycji.
Po 4 latach nieobecności, impreza w Nadarzynie powróciła do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych. My odwiedziliśmy motoryzacyjne show pierwszego dnia.
Cała wielka hala D była wypełniona wystawcami i odwiedzającymi targi. Na Warsaw Motor Show 2023 wystawiali się m.in. importerzy marek samochodowych, dealerzy, wypożyczalnie samochodów, salony samochodowe z ofertą "supercars", indywidualni importerzy, dystrybutorzy samochodów flotowych, firmy zajmujące się car audio, tunerzy, firmy zajmujące się detailingiem, warsztaty, dystrybutorzy wyposażenia i akcesoriów samochodowych, przedstawiciele torów oraz firm szkolących kierowców, drużyny z motorsportu, kluby motoryzacyjne oraz influencerzy motoryzacyjni.

Z wielką przyjemnością w rozwijaniu pasji naszej młodzieży towarzyszyli i opiekunowie: Pan Tomasz Gawryszuk, Pan Przemysław Kosieradzki oraz Pan Piotr Skwierczyński

Dodane: 2023-10-26, przez: Ewa Toczek

Informacja dotycząca plików cookies:
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.