Kwalifikacje do Turnieju CS2
Już niedługo rozpocznie się III Edycja Turnieju w Counter Strike 2 organizowanego przez II LO im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej. Nasza szkoła została zaproszona do wzięcia udziału. Szkołę reprezentuje 7. osobowa drużyna (pięciu graczy składu głównego oraz dwóch rezerwowych).
W przypadku większej liczby drużyn zostaną rozegrane wewnątrzszkolne eliminacje.
Chętne drużyny składają swoje listy graczy u Pana Łukasza Szubarczyka do 26 października (ten czwartek) do godziny 11:00 w formie papierowej lub elektronicznej na dzienniku szkolnym. (na zgłoszeniu musi być zaznaczone kto jest kapitanem drużyny, kto jest rezerwowym graczem oraz z jakiej klasy/jakich klas są członkowie danej drużyny).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju. Przewidziano wartościowe nagrody.
Dodane: 2023-10-24, przez: Ewa Toczek