"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"
13 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 250-lecia Komisji Edukacji Narodowej. Mieliśmy zaszczyt gościć Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pana dr Stanisława Romanowskiego. W swoim przemówieniu zaznaczył, że kiedyś gdyby nie pasja i zaangażowanie nauczycieli, nie bylibyśmy tak wykształconym i rozwiniętym społeczeństwem.

Dyrektor szkoły Pan Ryszard Dołęga złożył życzenia całemu personelowi, później wraz z naczelnikiem wręczył nagrody dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły Następnie, nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy przejechali najwięcej kilometrów w wyzwaniu "Rowerowa Stolica Polski"

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy  dalszych sukcesów.

Później jako niespodziankę dla wszystkich zgromadzonych, klasy 2 TIM, 2 TBU wraz z wychowawcami Panią Edytą Maksymiuk i Panem Zenonem Bahonko oraz chórem szkolnym z klas 2 A oraz 1 TBG pod przewodnictwem Pani Anny Kozłowskiej przygotowały część artystyczną.
Dodane: 2023-10-15, przez: Ewa Toczek