Konkurs graficzno-historyczny
W związku ze zbliżającą się 105-tą rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie graficzno-historycznym na plakat upamiętniający polskie święto narodowe obchodzone 11 listopada.

Wymagania dotyczące plakatu:

- uczestnik ma za zadanie przygotowanie plakatu oddającego w sposób symboliczny odzyskanie przez Polskę niepodległości po I wojnie światowej,

- format plakatu A3,

- plakat powinien zostać wykonany w dowolnym programie komputerowym,

- plakat może być wydrukowany lub oddany w formie elektronicznej - w odpowiednich formatach tj. PDF lub JPEG,

- plakaty wykonywane są indywidualnie.

Prace należy składać do dnia 5 listopada 2023r. do Pani Ewy Kimickiej (pokój 205) lub Pani Bożeny Piotrowskiej (sala 204).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, przewidziano nagrody.

Wszystkie plakaty zostaną zaprezentowane na wystawie związanej z obchodami Święta Niepodległości w naszej szkole.
Dodane: 2023-10-09, przez: Ewa Toczek