"Tożsamość miejsca" - warsztaty w nowo otwartej Bialskiej Galerii Foto
W ramach Dni Patrona Miasta Biała Podlaska mieliśmy zaszczyt, jako jedni z pierwszych uczestniczyć w premierowych warsztatach fotograficznych, które poprowadził dr hab. Wojciech Sternak z Uniwersytetu Warszawskiego - wydział dziennikarstwo.
W warsztatach uczestniczyli uczniowie z 2 TG klasy uczącej się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej pod opieką Pana Piotra Skwierczyńskiego oraz członkowie ZSZ nr 2 - SKD (Szkolnego Koła Dziennikarskiego) pod opieką Pani Marty Bąkowskiej.
Serdecznie dziękujemy Pani instruktor Małgorzacie Piekarskiej z BCK24 - Bialskiemu Centrum Kultury za zaproszenie.
Dodane: 2023-09-29, przez: Ewa Toczek