Uroczystość odsłonięcia pomnika Romana Kłosowskiego
W ramach Dni Patrona Miasta Biała Podlaska mieliśmy przyjemność uczestniczyć dziś w historycznym wydarzeniu odsłonięcia pomnika znakomitego aktora Romana Kłosowskiego.
Przy zaangażowaniu wielu znakomitych mieszkańców Białej Podlaskiej m.in. inicjatorów Stowarzyszenia Koła Bialczan, Pana Michała Litwiniuk Prezydenta Miasta Biała Podlaska, darczyńców my również w mikrowkładzie mogliśmy uroczyście uczestniczyć w tym ważnym przedsięwzięciu.
Naszą społeczność szkolną reprezentowały klasy 1 B, 2 TG oraz uczniowie z klasy 2 TIM pod opieką Pani Agnieszki Gawdy, Pani Marty Bąkowskiej i Pana Piotra Skwierczyńskiego.
Dodane: 2023-09-29, przez: Ewa Toczek