Rajd rowerowy w ramach Tygodnia Mobilności
W ramach Tygodnia Mobilności kolejna grupa uczniów w dniu 22 września wzięła udział w rajdzie rowerowym. Tym razem trasa była nieco dłuższa: Biała Podlaska  – Janów Podlaski – Leśna Podlaska – Worgule – Sitnik – Porosiuki – Biała Podlaska.  Oprócz przyjemności z jazdy rowerem 12 uczniów miało szansę popracować nad swoją kondycją. Pogoda dopisała, dobre humory też. Zdecydowanie najlepszy wybór środka lokomocji na pożegnanie lata. Zachęcamy wszystkich do tej formy aktywności również jesienią.
Rajd odbył się z inicjatywy Pani Agnieszki Biegajło, a drugim opiekunem była Pani Iwona Kuzawińska.

Dodane: 2023-09-25, przez: Ewa Toczek