Integracja klasy 1 TS w Laser City
20 września uczniowie klasy 1 TS wzięli udział w spotkaniu integracyjnym w Laser City przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Dzięki wizycie mieli okazję przenieść się w świat wirtualnej gry. Najwięcej radości chłopcom sprawił LaserTag – Laserowy Paintball, dzięki tej atrakcji uczniowie mogli się wyszaleć i naładować pozytywną energią. Oprócz tego aktywnie spędzali czas na powietrzu, mieli możliwość gry w piłkę, przeciągania liny, wyścigów w workach.
Miło spędziliśmy również czas, integrując się i relaksując podczas wspólnych rozmów przy kiełbasce z ogniska.
Dodane: 2023-09-22, przez: Ewa Toczek