Rajd rowerowy
W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności 18 osobowa grupa uczniów pod opieką Pani Agnieszki Biegajło i Pani Ewy Wilk wzięła udział w Rajdzie Rowerowym.
Pokonaliśmy 30 kilometrową trasę wiodącą ścieżkami rowerowymi i urokliwymi o tej porze roku lasami. Błękit nieba, barwy liści drzew i zapachy leśnego runa sprawiły, że z przyjemnością oderwaliśmy się od codziennych obowiązków. Tak niewiele czasem trzeba by poczuć więź z otaczającą nas przyrodą.  Rower jako środek lokomocji to alternatywa dla spalin i wiecznego pośpiechu. Prozdrowotne nawyki bezcenne.
Czas wspólnie spędzony poza szkołą to także prosty sposób na budowanie dobrych relacji z rówieśnikami.

Życzymy wszystkim by jeżdżąc rowerem, częściej mogli poczuć wiatr we włosach :)

Dodane: 2023-09-20, przez: Ewa Toczek