II MIEJSCE W KATEGORII NAJLEPSZA SZKOŁA
Dnia 8 września w miejskim amfiteatrze w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie Rowerowej Stolicy Polski.
W programie znalazło się rozdanie nagród najlepszym puchary, podziękowania oraz losowanie w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody.
W tym roku nasze miasto zdołało wykręcić ponad 1 000 000 kilometrów! Nasza szkoła zajęła 2 miejsce spośród bialskich placówek, tym samym otrzymując nagrodę w postaci bonu o wartości 1000 złotych.
Nasi uczniowie również nie wyszli z pustymi rękoma, opuszczając wydarzenie z bonem o wartości 50 złotych, na sushi w restauracji Numazu.
Dodane: 2023-09-11, przez: Ewa Toczek