#kręcimydlaBiałejPodlaskiej Rowerowy rajd nauczycieli
    Ostatni dzień nauki, w tym roku szkolnym, część nauczycieli spędziła na rajdzie rowerowym. Po „rozgrzewce” ścieżką rowerową wokół miasta, trasa rajdu prowadziła w stronę Rokitna. W Rokitnie przystanek na lody i po odpowiedniej motywacji ruszyliśmy w stronę Leśnej Podlaskiej. Dziesięciu śmiałkom nie straszny był ani upał , ani burza :) Humory dopisywały na każdym etapie trasy.  Ulewny deszcz przeczekaliśmy pod wielkim kasztanem, a w czasie upału chłodziliśmy stopy w kałużach. W planie było dorzucenie po jednym punkcie od każdego uczestnika ( 54 km) , ale w sumie pokonaliśmy trasę ok. 65 km, a niektórzy nawet 90 km!!! Dzięki tym cennym 11 punktom w rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski , jako szkoła zajmujemy pierwsze miejsce!!!  Rywalizacja trwa do końca czerwca, więc warto zmobilizować swe siły już w czasie wakacji, by tą pozycję w rankingu utrzymać.
Życzymy tego sobie i wszystkim, którzy przyczyniają się do sukcesu Miasta.
W rajdzie udział wzięli:
  1.  Agnieszka Biegajło
  2.  Tomasz Gawryszuk
  3.  Iwona Kuzawińska
  4.  Anna Sawczuk
  5.  Jacek Saczuk
  6.  Katarzyna Szyc
  7.  Jacek Szyc
  8.  Ewa Toczek
  9. Katarzyna Wojewoda
  10.  Krzysztof Wojtysiak
Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników by kręcili kilometry dla naszej szkoły.
Dodane: 2023-06-24, przez: Ewa Toczek