Doskonalenie nauczycieli
W ramach zad.2 Doskonalenie nauczycieli, 3 nauczycielki przedmiotów zawodowych wzięły udział w szkoleniu pn. „Projektowanie opakowań i etykiet” .
To kolejne szkolenie realizowane w siedzibie firmy IT w Warszawie o charakterze ćwiczeń praktycznych z trenerem.

Wykorzystywane podczas zajęć Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator to standardy, które od lat wyznaczają i kreują trendy rozwoju oprogramowania graficznego na światowym rynku. Praca z programem Illustrator pozwoli na tworzenie atrakcyjnych grafik oraz precyzyjnych kształtów opakowań. Połączenie obu narzędzi graficznych w jednym szkoleniu umożliwia realizację wszelkich pomysłów i projektów.

Tematyka zajęć:
  • Soft Proofing
  • Adobe Illustrator grafika wektorowa
  • Projekt etykiety do istniejącego wykroju
  • Projekt wykroju od podstaw
  • Projekt etykiety od podstaw
  • Projekt opakowania od podstaw
  • Opakowania złożone
  • Opakowania z tektury falistej i inne formy opakowań
  • Wspomagania projektowania opakowań (oprogramowanie ESKO, Artios CAD, Stuio, ArtPro, wtyczki do Photoshopa i Illustratora)

Uczestnicy szkolenia otrzymali Certyfikaty oraz drukowane materiały szkoleniowe.
Dodane: 2023-05-20, przez: Wojciech Bagiński