13 Dzień Integracji, Profilaktyki i Rekreacji na Brzeskiej
13. edycja Dnia Integracji, Profilaktyki i Rekreacji przed nami. Jak zwykle zapraszamy do wspólnej zabawy!
W tym roku działamy cały tydzień.

Zgłaszajcie się do członków Samorządu Uczniowskiego po "Pieczątki Aktywności".

Najaktywniejsza klasa może liczyć na specjalną nagrodę Dyrektora Szkoły! Gotowi do działania?

Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy.
  • 29.05.2023 r. (poniedziałek) - Dzień wesołej fryzury - tego dnia do szkoły przyjdź ze zwariowaną, dowolnie wymyśloną fryzurą.
  • 30.05.2023 r. (wtorek) - Dzień bez plecaka - tego dnia przyjdź do szkoły bez plecaka, książki, zeszyty i inne artykuły szkolne spakuj w dowolny, zabawny sposób.
  • 31.05.2023 r. (środa) - Dzień w dresie - tego dnia przyjdź na sportowo w dresie.
  • 1.06.2023 r. (czwartek) - Dzień Dziecka - tego dnia w szkole:
    - Roztańczone przerwy w łączniku
    - Sztafeta rowerowa
    - Rajd rowerowy
    - Piana Party z OSP Sławacinek Stary
    - Zawody strażackie
    - Mecz piłki siatkowej Mistrz szkoły a "reszta świata"
    - Gra terenowa "Król Up"
    - Wystawa Grafików
    - Rękodzieło techniką 3 D
    - Planszowy zawrót głowy
    - Łamigłówki i konkursy
Zbierajcie pieczątki - wygrywajcie nagrody!

Szczegółowych informacji udzielają członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz Nauczyciele Zespołu Kształcenia Integracyjnego i Wychowania Fizycznego
Dodane: 2023-05-29, przez: Ewa Toczek