Wydarzenie:

Konkurs: Zostań projektantką i stwórz grafikę, którą wprowadzimy do produkcji.
Z okazji 30 urodzin marki Bialcon został ogłoszony konkurs „Express Yourself #Bialcon30lat” na zaprojektowanie grafiki, która zostanie wprowadzona do produkcji.

Zostań projektantką i stwórz grafikę, którą wprowadzimy do produkcji.

Masz czas do 21.05.2023 r.

Regulamin konkursu bit.ly/3BqjJkJ Zainspiruj się: bit.ly/3IaAcx2


BIALCON ubiera polskie Kobiety już od 30 lat. Markę stworzyła Barbara Chwesiuk i do dnia dzisiejszego jest Dyrektor Kreatywną. Obecnie firma posiada sieć sprzedaży liczącą 70 salonów firmowych w całej Polsce, a także poza jej granicami. Siedziba i główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej.
Aktualnie potrzeby Kobiet zostały podzielone na 3 główne marki:
  • BIALCON,
  • RABARBAR,
  • BIALCON ART.
BIALCON to klasyka i ponadczasowość w nowoczesnej formie, dostosowanej do aktualnych trendów. BIALCON to moda zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak również na przyjęcie czy wieczorowy bal. Dzięki dbałości o detale i wykończenie, możliwej dzięki produkcji w Polsce, ubrania, stają się inwestycją w wizerunek.

BIALCON ART to przede wszystkim autorskie nadruki BIALCON, drukowane na tkaninach, z których szyte są niecodzienne, limitowane kolekcje. Kobieta ubrana w BIALCON ART może być pewna, że przykuje uwagę otoczenia i zostanie wyróżniona. BIALCON ART to stroje wyraziste, odważne, ale zarazem eleganckie i kobiece.

RABARBAR skierowany jest do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy. Tworzone projekty są eksperymentowaniem z różnymi stylami i konwencjami. Elementem charakterystycznym, który pojawia się w każdej kolekcji, jest odwoływanie się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz rękodzieło.

RABARBAR BLACK
wiodącym kolorem w kolekcji jest czarny, stanowi całość w stylizacji lub jest akcentem. BLACK celnie trafia w gusta pasjonatek minimalizmu, ale jednocześnie zaskakuje konstrukcją i szczegółami. Naturalne tkaniny, które od lat towarzyszą marce RABARBAR, zapewniają komfort noszenia. Ponadczasowa, minimalistyczna forma ubrań stanowić będzie idealną bazę dla wielu stylizacji. Natomiast monochromatyczna paleta barw – bazująca w głównej mierze na kolorze czarnym – zapewni uniwersalność ubrań przez wiele lat.
RABARBAR BLACK to wygodne modele wyprodukowane w Polsce z dbałością o jakość materiałów i detale konstrukcyjne.
Dodane: 2023-05-16, przez: Ewa Toczek

Informacja dotycząca plików cookies:
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.