,,Każdy święty ma swoją przeszłość, każdy grzesznik ma swoją przyszłość..."
Spotkanie z Grzegorzem Czerwickim autorem książki "Nie jesteś skazany" odbyło się w naszej szkole 11 maja 2023 r.
Prelegent w przeszłości miał problem z nadużywaniem środków odurzających, dokonywał przestępstw z użyciem przemocy, odbył karę 12 lat pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Tam również dokonało się jego nawrócenie. Teraz opowiada uczniom i więźniom, że nie ma sytuacji, z których nie da się wyjść. Podkreśla jednak, że zmiana stylu życia nigdy nie przychodzi łatwo, ale - co ważne - należy ją zacząć od siebie.

Dziękujemy Europejskiemu Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy za zorganizowanie spotkania.
Dodane: 2023-05-12, przez: Ewa Toczek